Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen mosógéllel és...

Ti milyen mosógéllel és öblítővel mostok?

Figyelt kérdés
A kapszula nekem nem jött be, többször volt, hogy nem oldódott fel, pedig nem gagyit vettem, hanem Arielt. Most Eurós boltos mosógélt, és ugyanott vásárolt Mr. Ász öblítővel mosok. Szerintetek érdemes befektetni Persil, Ariel, Coccolino stb mosógélekbe/öblítőkbe? Van akkora különbség minőségben? Csak mert a Persil mosógélből kb 1 liter van olyan árban, mint az ismeretlen márkásból 3 liter.

2016. máj. 12. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Mosószóda, öblítéshez általában semmi, de ha jelen vagyok (a párom szokott mosni, aki egyszerű, mint a faék), akkor ecet és illóolaj.

Nekünk sem vészesek a ruhák, de ha folt van, akkor előtte ökörepe szappannal kezelem.

2016. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi de semmi különbséget nem láttam az Ariel, és egy olcsóbb mosógéllel szemben, így az olcsóbbat szoktam venni, mikor melyik akciós. Tomi, Dosia, stb.. Ölítőkkel is így vagyok, az összes márka összes színét kipróbátam már, öblítő mániás (is) vagyok, szinte minden öbíltő illatát ismerem. Ami nagyon tetszik az isteni diszkrét friss illata miatt, az a fehér Softlan. Imádom az illatát, mindig szagolgatom a ruháimat magamon. :)
2016. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a lidlis Formil msógélt használom, van olyan jó, mint a márkás mosószerek. Öblítőből Lenor, olyat,amin rajta van a deutsche formel matrica. Ennek százszor tartósabb, finom illata van, és vasalni is alig kell.
2016. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!