Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! A férjem nem hajland...

Segítség! A férjem nem hajlandó megválni a fehér zoknijaitól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerinte ezek sportzoknik (jó, legyenek, kit érdekelnek), de nem sportol hanem farmerhoz munkahelyre veszi fel pedig tele van színes zoknikkal? Őrület, hogy nem lehet meggyőzni. Segítség!

2015. szept. 2. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ez csak zokni :DDD Nem mindegy, hogy milyen színű? Ha ő ezeket szereti, az miért baj?

Nem öltönyhöz veszi fel, gondolom...

2015. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért baj, mert szerintem régimódi és kizárólag sportcipőhöz kellene hordani, vagy max fehér nadrághoz, ezért is a neve hogy sportzokni. Erre megy a férjem a munkába- hol sportol???? Sehol. Dolgozik a számítógépen és nem rakodómunkás. Farmer mellé szürke cipőhöz. Szerintem ultracikiiiii..
2015. szept. 2. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

De ez még mindig CSAK zokni, könyörgöm :D Egy zokniban max. az a ciki, ha lyukas. Ha ő ezeket szereti, akkor ezeket szereti, valószínűleg ezek a legkényelmesebbek, nem véletlenül "sportzoknik".

Meg egy zokni színe hogy lehet régimódi? :DDD

Ha már férjnél vagy, akkor gondolom nem tizenéves vagy, idősebb korra meg már illene azért kinőni az ilyen apróságok "ultraciki"-nek tartásából. Rajtad kívül a kutyát nem érdekli, hogy egy emberek milyen színű zokni van, miért kell ezzel foglalkozni? Hagyjad, hadd hordja, egyszer úgyis tönkremennek.

2015. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó :) Meggyőztél.
2015. szept. 2. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Engem is zavarna...

Attól is függ mondjuk, hogy mit dolgozik a férjed. Üzleti világban azért páran kinevetnék emiatt...


Párom szerencsére odafigyel az ilyen részletekre, ha nem tenné én biztos szólnék neki. Ha én stílusosan öltözködöm, odafigyelek mit mivel, akkor ő is tegye! ;) Bár ő sokat van öltönyben, ha éppen nem, akkor a business casual a mindennapos.


Egyszerűen mondd meg neki, hogy neked nem tetszik, és ajánlj neki helyette másikat! :) Ne gázolj bele a lelkébe, hanem mondd neki, hogy a másik sokkal jobban áll azzal amit visel. Hiszen kilátszik, ha leül.

2015. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és nem értem, hogy miért pontoztak le. Nem én voltam! Bár a férjem most hisztizik de a zoknikérdés az szerintem vörös posztó lesz :D Békésen kell, tudom és szépen finoman :D :D
2015. szept. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!