Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép nagyon csúnyán...

Mosogatógép nagyon csúnyán mosogat. Szerelő kell, vagy van más megoldás?

Figyelt kérdés

Kb. 8 hónapja használok mosogatógépet. Nem rendszeresen, de 10-ből 6-szor előfordul, hogy koszosak maradnak az edények. Az elején arra gondoltam, hogy rosszul pakoltam be, egymáshoz érnek a tányérok, de van, hogy egy-egy kanál is koszos marad.


Naponta egyszer kapcsolom be, mindig esténként. Egész nap gyűjtögetem az edényeket, estére megtelik, bekapcsolom, reggel meg kiszedem a tiszta edényeket.


Talán ez is lehet a baj? Hogy egész nap szárad rá az ételmaradék?



2016. máj. 25. 13:32
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez a baj. Kézzel is nehezebb úgy elmosogatni,hogy már rá van száradva. Öblítsd el, vagy áztasd be evés után és úgy pakold be.
2016. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bence_ ***** válasza:
Rendesen körbe tudnak fordulni a spriccelő karok?
2016. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet baj, hogy összevárod az edényeket. Én is úgy szoktam. Figyelni kell, hogy el tudnak -e forogni a lapátok, és rendszeresen takarítani kell a gépet. Szoktad? Szűrőt kivenni, elmosni, aztán tisztítóval üresen átmosni a gépet. Ha így se javul meg,akkor kell szerelőt hívni, mert lehet, hogy a vízszintszabályozó piszkos.
2016. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, szoktam üresben tisztító programot végezni. Azt viszont nem tudom, hogy a forgókarok rendesen forognak-e, hiszen zárva van az ajtó. Esetleg menet közben ki szabad nyitni és ránézni?
2016. máj. 26. 13:29
 5/5 Bence_ ***** válasza:

Amikor bepakoltál akkor kézzel megpörgeted.

Menet közben is nyugodtan kinyithatod. Elvileg leáll :)

2016. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!