Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lycra anyagot lehet fehéríteni...

Lycra anyagot lehet fehéríteni és ha igen mivel, úgy, hogy ne menjen tönkre az anyag?

Figyelt kérdés
Annyit olvastam, hogy klóros fehérítővel tilos kezelni. És egyebekkel?

2016. máj. 30. 08:56
 1/2 klopusz ***** válasza:

Szia!


Lehet kapni - pl. Tescoban - olyan fehérítőt, amit kifejezetten fehérneműre és finom textilre ajánlanak. A nevét sajnos nem tudom, már kidobtam a dobozát, de én abban mosom a kényes fehér holmikat.


Ha inkább természetes szert szeretnél használni:

[link]

Remélem, segítettem.

2016. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen segítőkészségedet!!!


Ismerem azt a cikket. :-)


Az a probléma, hogy a lycra teljesen "műanyag", ezért nem tudom, hogy a linken szereplő anyagokkal, szerekkel mosható lenne-e.


Azok talán inkább természetes anyagokra valók, pl. pamut. Sok pamut cuccunk van, de van néhány lycra és utóbbiakkal nem tudtam még eddig mit kezdeni.


Valakinek tapasztalata van lycra ügyben? A nátrium-perkarbonát sem való ennek a fehérítéséhez?


Várok még, hátha tudja valaki, aztán lehet, hogy az egyiken kipróbálom a szódabikarbónát...

2016. máj. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!