Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen fűkaszát ajánlotok...

Milyen fűkaszát ajánlotok 30-35 ezer körül? Sajnos nincs több rá

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár piacon, vásárban is vehetsz 20 körül. Én egy kínai no name kaszát nyúzok már 3 éve, és nagyon elégedett vagyok vele. Beüzemelésnél szánj rá egy kis időt, és húzd meg az összes csavart, szöghajtóművet zsírozd rendszeresen, és örök élet.
2016. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebből a pénzből sajnos hosszú távon jól működő kaszát csak egy fajtát tudok: a szentgotthárdit. (már amennyiben kapható még a típus). Ha ragaszkodsz hozzá, hogy gép legyen, és tényleg nincs rá több pénzed, ipari hulladék fűkaszák tömkelege áll az áruházak polcain, nézz egy olyan típust, amire hosszabb garanciát adnak (vannak már kettő, néhány esetben három év garanciával is fűkaszák). Ebben az esetben sem garantált a minőség, de legalább díjmentes lesz a csere vagy javítás a garanciaidő alatt.
2016. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyet értek a 2 sel.

A boltokban megvásárolt ilyen fűkaszákra csak 6 hónap garancia van,mert ezek a hobbi kategóriába tatoznak .

Az általam megvásárolt MTD 790 es,40000 ért,a 7.munkahónapot dolgozta,(télen nem kellett )Máris megadta magát halálosan .Még a gyártó sem foglakozott velem érdemben .Kinai motorral szerelt volt .

2016. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl., ALKO BC 4125. Nekem ilyen van kb. 6 éve. Eddig csak a porlasztóval volt egyszer gondom.

Komplett újatt vettünk hozzá 7-8 ezerért, azóta ismét tökéletesen üzemel.

Ha nagyobb területre, nagyobb fűre kell, akkor érdemes lehet a nagyobbik, 50 köbcentist megvenni.

Én ennél olcsóbb, kínai cuccot nem vennék. Azok sajnos képesek különféle huncut meglepetéseket tartogatni.

Pl., van egy óccsókategóriás kínai benzines háti permetezőm. Maga a motorblokk tök jól üzemel, de a többi... elkezdett szivárogni a benzincsap. megjavítottam. majd kiderült hogy repedt a benzintank is (vékony műanyag), vettem hozzá. Rögtön ezután, indításnál szétszállt a berántó szerkezet. Never ending story :-)

2016. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
2016. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tegnap azzal vágtam le a füvet kedves utolsó
2016. jún. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!