Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vízkőoldó általi felmaródásra...

Vízkőoldó általi felmaródásra valami szer, vagy valami műveletet ami rendbehozhatná? Márványról van szó, kifehéredett tőle.

Figyelt kérdés
Nem én csináltam,csak rendbehozni szeretném.
2016. aug. 4. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
olajjal már próbáltam, a fehéredés eltűnt,de hosszútávú megoldást keresek.
2016. aug. 4. 15:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Felmarta. Erted, lemart rola egy reteget. Ezt 'rendbehozni' nem lehet, maximum kivarni, hogy a felmart (es most a tobbinel tisztabb, ezert feherebb) reteg ujra koszos legyen.
2016. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,sajnos én is így gondoltam. felmarta,tehát hiányzik belőle. de pl. sírkövesek is rendbe szokták hozni a köveket,tehát gondolom van rá valami eljárás,azért kérdeztem.
2016. aug. 4. 17:02
 4/7 A kérdező kommentje:
de nem az h tisztább,mert maga az egész barna színű...és ahol felmarta ott fehéredett ki.tehát ha koszos lesz sem lesz olyan árnyalat
2016. aug. 4. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:

fel kell polírozni. Keress egy sírkövest, vagy valakit aki vállalkozik rá. ha nem nagy talán te is megpróbálhatod... [link]

savakkal ne pucolgassad, mert marják a márványt (ecet, sósav.......)

2016. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :D mint írtam,nem én voltam az a tehetséges,aki csinálta :D
2016. aug. 4. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Bérelni is lehet:

[link]

2016. aug. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!