Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimostam a szőnyegeimet es...

Kimostam a szőnyegeimet es most ázott kutya szaguk van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Többször áztasd be őket (locsold slaggal is ) és minimum 5 napot legyenek a napon .
2016. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek kisebb szonyegek. Eddig kezzel mostan , de vegul befert a mosogepbe. Nem tudom, hogy igy jobb lesz e az illata. Sajnos nem kertes hazban lakunk, igy a napot sem tudom megoldani egesz napra, nemhogy a slagot :(

De koszonom a segitseget

2016. aug. 9. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En is mostam mar kisebb szonyegeket a mosogepben. Pl. Wc szonyeg, furdoszoba szonyeg, rongyszonyeg.

Ugyan ugy raktam hozza a mososzert es az oblitot is, mint a ruhakhoz. De nekem nem lett budos. En nem napon szaritottam. Telen a radiatoron. De van hogy csak letettem a kore. Vagy kitettem a teraszra. Es nem lettek budosek. Oblitot tettel hozza? Nem felejtetted veletlen a gepbe a szonyeget fel oranal tovabb? En akkor szoktam ugy jarni, hogy budos lesz valami mikor a gepbe felejtem.

2016. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kezi mosas utan volt budos, mosogep szetszedte :( maradt volna inkabb budos
2016. aug. 9. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehetseges, hogy nem tisztult meg rendesen a kezi mosas kozben?

Akkor is szokott tisztatalan szag lenni. A mosogepen nekem van olyan program, ami lassabban forgatja a ruhakat,ez altal kimeletesebb, asszem ez a fuggony program. meg ha lentebb veszed a centrifugat kb 700ra akkor az is kimeletesebb hozza.

2016. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szórd be szárazon szódabikarbónával, hagyd rajta állni egész éjjel, aztán másnap porszívózd ki belőle. Az szagtalanít.
2016. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En meg maxra raktam a centrit, azt hittem akkor majd konnyebben szarad
2016. aug. 9. 17:00
 8/8 anonim válasza:
Napon kell száritani de elotte oblitos vizzel atmenni rajta vagy ecettel esetleg szodabikarbona de mindenkepp napon kell szaritani a szonyegeket
2016. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!