Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a kedvenc mosószer +...

Melyik a kedvenc mosószer + öblítő kombinációtok?

Figyelt kérdés
A mosószernél írjátok már le, hogy pontosan melyik márka melyik fajtája(folyékony vagy por, stb...) Köszönöm Nektek! :)
2016. aug. 11. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Lidl saját márkás folyékony/fehér,szines,gyapjú/ + lenor az arany szinű flakonban
2016. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mosószert akkor veszek ha épp akciós, vagy ha a lidl-ben van omo, vagy formil(papír dobozban) de szeretem az aldis tandilt is... általában csak por :)... és a mi kedvenc öblitőink: softlan windfrisc(kék) vagy a traumfisch(lila) de nagyon szeretem a kék kuscelweich öblitőt is :) ha pedig itthon veszek akkor csak a sárga,kék,fekete lenor <3
2016. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Mosószóda. Öblítőt nem használok már 15 éve. Bevonatot képeznek a ruhákon, azok merevek lesznek, elvesztik a rugalmasságukat, a törülközők a nedvszívó képességüket és még a gépnek is ártanak. Ecetet használok, a ruhák friss illatúak lesznek és puhák maradnak. A gép sem lesz vízköves.
2016. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de ha egy mellett kéne voksolni akkor az a tomi mosópor+ sárga lenor :D
2016. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as nem marad ecetszagú a ruha?
2016. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most éppen a Surf mosókapszula + világos kék coccolino (tavirózsás)vagy narancssárga coccolino :) nekem a tipikus tisztaság illatot adják, alig érezhetően. Régen imádtam a kék, fekete, sárga lenor illatát, de ahogy öregszem, az intenzív illatokat nem tudom elviselni :)
2016. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Nálam is mosószóda megy, a párom szokott mosni, neki ritkán jut eszébe az ecet, az ecet mellé pedig illóolaj is megy néha, a poén kedvéért. Másra nem tudom elhasználni. De azt szeretem, ha a ruhának friss illata van, lehetőleg semmilyen illatanyag ne kerüljön rá. Anyós használ öblítőt, nem tudom, mennyit, de amikor tőle érkezik vissza valamiért egy ruha, falra mászom tőle, nagyon zavar.

A ruháinknak kb. semmi szaga nem lesz, ecet főleg nem, abból kevés kell és nem érződik rajta, az illóolaj is minimális és nem zavaró, de az a tuti, ha kint tud száradni a friss levegőn... Azt szeretem.

2016. aug. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!