Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobban fehérítő...

Melyik a legjobban fehérítő mosópor fehér ruhákhoz? És melyik a kedvencöblítőd?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Clorox vált be, az mindent kivisz és hófehérek lesznek, de az bőven erős :D nah meg az nem is mosópor, hanem fehérítő.
2014. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor lesz fehér a ruha, HA napfényben nézed, VAGY rendes lámpa alatt, amiből bőven jön UV fény. LED lámpából nem jön, így azzal ha nézed, az eredmény lehangoló, és a mosóporgyártók is lebuknak :)
2014. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én általában bonuxot vagy más olcsó mosópórt használok és mindig ha fehéret mosok,csoda mosószódapórt használok, természetbarát.
2014. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dudok Andrásné ***** válasza:
Én sem használok semmi drágát, a Tescos folyékonyt a fehér és szineset is.Ehhez öntök akkor a gépbe a CLOROX hipot.Öbliteni évek óta ecetet használok.Egy kis vizzel higitom és öntöm az öblitő tartályba.Sokkal gazdaságosabb és finom, tiszta illatuak a ruhák.De a mosófolyadékhoz is használhatod ha fehériteni szeretnél.Én takaritáshoz is mindent ecettel csinálok,ugyanis a drága tisztitószerek semmit nem érnek.Pl. tükör, ablak,vizkő,tusolo stb.
2014. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!