Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet "kivarázsolni" a kakifoltot a színes ruhából?

Figyelt kérdés
A Domestos, a Clorox kizárva, mert kiveszi a ruha színét, a Vanish-szappannal nekem nem sikerült, a hagyományos mosószerek ehhez gyengék, kifőzéskor szintén kifakul a ruha...
2008. szept. 30. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vanish szappan teljesen bejött.Bekenem,hagyom állni,majd ki öblítem kézzel újra bekenem és utána biopon áztatóban áztatom a ruhákat-papír dobozos.Ez jó a színeshez is,gyönyörűen kiviszi mindig.
2008. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam,hogy ahogy megtörténik a baleset,rögtönleveszem róla és a zuhany sugarával(ami jó erős). Így rögtön le is jön a neheze,aztán már csak a folt marad,amit az én Bonux mosóporom simán kivesz.
2008. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbáld ki a Dm-ben a denk mit folteltávolító port nekem bejött, de van szappan formában is csak azt még nem sikerült beszereznem! A por fele annyiba kerül mint a vanish és ha egy napig áztatom azokat a ruhácskáit ami egy hétig is állt a szennyestartóba akkor is szépen kihozza belőle mondjuk nekem nem a kakifoltokkal van a problémám, hanem a tápszer és a barack, de azokat éppen olyan nehéz kiszedni mint a kakit!

Remélem tudtam segíteni! 4 hónapos anyuka

2008. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Àztasd a ruhàt egy éjjel lavorban,majd màsnap kézzel mososzappannal mosd àt,aztàn hosszuprogramon Ariellel.

Nekem eddig ez a legjobb segitség.

2008. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A zöld Clorox nem veszi ki a színét, és nagyon erős folteltávolító. Nekem nagyon bevált, és nem is drága, 300-400 Ft körül van. Olyan foltot is ki tudtam vele szedni (estélyi ruhából), amiről a patyolatban lemondtak. Azóta csak ezt használom.
2008. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Vanish 2 lépésben, akár 1 hetes foltra is (és még a kajcsifoltokra is bejött): a foltra közvetlen a folyékony Vanish, aztán 5-10 perc állni hagyni, és egy nagyobb lavórba egy mérőke por Vanish, és egy éjszakára beáztatom. Fehérre fehéret, színesre színeset használom. Mosásnál először simán 40 fokon kimosom a Vanisht (más mosószer nélkül), aztán még egyszer 40 fokon átmosom folyékony Sensitive Drefttel (esetleg+Gabi öblítő). Így még az érzékeny bőrünknek is megfelel - a Vanishhez kesztűben nyúlok - mert nekem még a mosószappan is kikezdi a kezem.
2008. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is a vanish szappan vált be. A titka hogy nem szabad hagyni beszáradni azonnal ki kell mosni.
2008. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!