Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miklyen eszközzel és módszerre...

Miklyen eszközzel és módszerrel tisztitjátok a WC tető és ülőke nehezen tisztitható kicsi zugait, réseit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ablakmosó folyadékspray+kiszuperált fogkefe!
2010. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én leszerelem,és úgy hozzáférek mindenhonnan.Fogkefe+magasnyomású kint az udvaron.
2010. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
WC tisztító habot ráfújom,mikor leoldotta leveretem vízzel.
2010. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is hasonlóra gondolok, de úgy van rögzitve, hogy leszerelni nem lehet, télen pláne nem vihetem ki.Majd kinevezek egy új fogkefét erre a célra, mert a használtak már nem alkalmazhatóak jól erre. Azt hittem tudtok valami más megoldást, ami egyszerűbb.Ha van még ötlet szivesen fogadom.
2010. okt. 11. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Gőzpingvinnel is ki lehet tisztítani!
2010. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A gőzpingvinre én is gondoltam. Megrendeltem, visszamondták a rendelést, majd 3 hónap múlva szóltak, hogy mégis jön, kell-e .Addigra sok rosszat is hallottam róla / pl. hogy megolvasztja a műanyagot/ ,igy nem vettem át. Érdemes ezzel próbálkozni?
2010. okt. 11. 16:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Antibakteriális a wc deszkánk annak nincsenek kis zeg-zugai így nem ragad meg benne a kosz. Csak simán lefújom antibaci tisztítóval azután papírtörlővel kényelmesen szárazra törlöm.
2010. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Domestos + fültisztító pálcika
2010. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Puha sörtéjű körömkefe, bár nekünk nem ül bele a kosz, nem értem, miért. Sikerült egy jó ülőkét kifognunk. :D A régit két mozdulattal le lehetett venni, azt a kádban mostam el.
2010. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mostanában már lehet kapni direkt ezért (higiéniai okokból) levehető ülőkét, hogy ne kelljen lecsavarozgatni. Az egészet deszkástul, tetőstül csak leemeled és mehet a kádba be. Barkácsáruházakban, szaniteráruházakban, stb. majdnem mindenhol ismerik. Az a neve, hogy: "levehető wc ülőke". 40/n
2010. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!