Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hideg vizzel mosogattok...

Hideg vizzel mosogattok edényeket?

Figyelt kérdés
hogyan?
2016. szept. 11. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem.
2016. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

A párom rendszeresen s szert sem használ. Hogyhogy hogyan? Gondolom, mint meleggel.

Mi nagyon-nagyon zsírosan főzünk, én általában meleg vízzel mosogatok s néha mosogatószert is használok (1-2 évig tart egy flakon), bár ez évszaktól is nagyon függ, már a víz melegsége. A szivacs és a víz csodákra képes. A padlót is hideg vízzel, szer nélkül mosom, bár az nem lesz olyan tiszta, mint az edény...

A hideg víz és mosogatószer is szokott hatni, bár a kókuszzsírnak alapból jót tesz a melegebb víz... De nem minden edény lesz azért masszívan zsíros, sokszor pedig ázik is, mert nem mossuk el azonnal.

2016. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolso! En rendszeresen hasznalok jo minosegu mosogatoszert es csak meleg vizet hasznalok, a nagyon zsiros edenyeket igy is nehez elmosni. Nalad hogy lehetseges ez?
2016. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Azonnal a használat után! Ha tovább áll a mosatlan akkor szktam meleggel mosogatni.
2016. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Max öblíteni de azt is inkább langyos vízzel.

Minden meleg vízben mosogatok. És mosogatószerrel. Kizárt, hogy hideg vízzel és mosogatószer nélkül lejön a zsír, bocsi. :)

2016. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Én hideg vízzel mosogatok. A nagyon zsíros fazekakat, vagy műanyag edényket mosom csak el meleggel, minden mást, poharat, tényért, evőezköszt hideggel. Folyóvízzel, mosogatószerrel. Nem marad zsíros.
2016. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kenytelen voltam hideg vizzel mosogatni, mikor az albiban nem volt. De meg tisztult, persze a mosogatoszerrel nem sporoltam. Amugy langyossal szoktam es jo minosegu mosogatoszerrel.
2016. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Szer nélkül es hideg vízzel szerintem is lehetetlen. Láttam már olyat es kiábrándító. Zsiros tapintású maradt és néhol maradék darabok voltak.

Szerintem a mosogatoszerrel nem ajánlott sporolni.

2016. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc???
2016. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!