Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ebben az esetben mit tudnék...

Ebben az esetben mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A hordós pritaminpaprikám ellágyult. Szerintem nem volt elég sós a lé amit ráöntöttem. Tudok valamit vele kezdeni vagy kikell dobni.

2016. szept. 17. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Isten őrizz kidobni. Én a levet letölteném róla, és sóval "piros arany" szerű ételízesítő krémet készítenék belőle. [egy kiló paprikához 25 deka sót téve pürésíteném]


Nekem gazdag paprikatermésem volt az idén. 4 kiló paprikához tettem még egy kiló sárgarépát, és 4 szál petrezselyem gyökeret, robotgéppel ledaráltam, vágtam bele finomra zellerlevelet egy kicsit, és kiló zöldségenként 25 deka sóval összekeverve üvegekbe töltöttem. A tetejét bőségesen meglocsoltam étolajjal. Bár maga a só is tartósít, de anyámtól így tanultam...

Télen ezt használom és nem Vegetát ...

2016. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!