Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha meteor csapódik az ember...

Ha meteor csapódik az ember házába az kinek a tulajdona? Mit kell csinálni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 00:39
 1/7 viktorvarga ***** válasza:
eladni
2015. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hívni kell egy METEOR-ológust!

:D


ON:


Ha egy pár centis meteor becsapódik a házadba, az kb. olyan mintha gránátot dobtak volna rá, néha tüzet is okoz, tehát első dolgod lesz a katasztrófavédelmet hívni, utána meg a biztosítót.


Mivel akár radioaktív is lehet, ezért még kihűlés után se érdemes tapogatni, ha nem akarsz elbúcsúzni néhány ujjadtól!


Szerintem.


U.i:

https://www.youtube.com/watch?v=F9LRAQWW1HY

2015. jan. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az "Alaptörvény" (=Alkotmány) szerint: "Minden természeti kincs az állam tulajdona!"


Egyébként valóban, ha egy kis db csapódik a házadba, nem igazán az lesz az első gondolatod, hogy jó lenne zsebre tenni...

2015. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meghirdetni a Vaterán:D
2015. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit kell csinálni ilyen esetben? Minnél közelebb kell menni hozzá, és nagyokat szippantani a levegőből, hogy megfertőződhess az űrbaktériumokkal. Két nap alatt átalakulsz utána zöld zselévé, és már se enned, se fűtened nem kell, mert közvetlenül a fényt is hasznosítani tudod majd...
2015. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam tenni ilyen esetekben hogy le adom vasba. Egyébként méret függő. Mikor kisebbek csapódtak be azokból sziklakertet csináltam. De 2013 közepétől nagyobb méretűek csapódnak be. Ezek elég nagy kárt tudnak okozni. De ezeket leadom vasba. Eddig még fedezték a helyreállítás költségeit. Nemrég egy műhold csapódott be a garázsba de ez már egy másik történet.
2015. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alaptörvény természeti kincses utal, egy meteor nem természeti kincs. Ilyen alapon az útmenti por is természeti kincs lenne, ami beszáll az ablakon. A nemzetközi vizek es a világűr sem tartozik semelyik állam tulajdonába. Ezert kicsit téves a megközelítés, a tulajdon szerzésének módjait a ptk szabályozza. A világűrre, nemzetközi vizekre vonatkozó nemzetközi szerződések szabalyozhatnak. Lehet a tulajdonod, de azt a ptk szerint kell megszerezned. Ha nem a tulajdonod, akkor csak a tulajdonos meghatalmazasaval adhatod el a vateran.
2015. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!