Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől lesz bolyhos a póló?...

Mitől lesz bolyhos a póló? Lehet mosni 40 fokon, ha 30 van a címkén?

Figyelt kérdés
Ez két kérdés volt, elnézést érte.
2016. szept. 17. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Attol a textil szala elkezdenek elszakadni, es amik elszakadnak azok kis gombockent tekerednek ossze.


Nem szabad 40 fokon mostni ha 30 van rairva.

2016. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn simán minen 30-ast 40 fokon mosok, nem foglalkozom vele. Ætlagos ruháink vannak. Semmi bajuk.
2016. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időben én is 40 fokon mosok.

Nemreég vettem egy ruhát, amibe azt írták hogy max 30 fokon lehet mosni. Anyától rákérdeztem, és azt mondta hogy ha gyakran mosom 40 fokon összemegy.


És szintén mostanában tűnt fel hogy 1-2 pólóm csúnyán bolyhos lett.

2016. szept. 18. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
a bolyh anyagától függően a mosószerekben lévő enzimek képesek ezeket a finom szálakat feloldani, ezért nem bolyhos sok ruha, vagy ugyan ez miatt, hamarabb lesz átlátszó és gyenge egyes anyagok -mert hát azt is oldogatja.
2016. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez abszolút anyagminőségtől függ. Bőven jó a 40 fok a 30-as cimkésre, az abszolút nem forró, akkor érdemes megfontolni a 30 fokot, ha pl. fekete-fehér csíkos, hogy ne színezze el a fehér részeket a fekete. Ha gyapjú pl. akkor mindenképp 30 fokon mosd.
2016. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez valami gagyi new yorker-es, 3 ezres, passzos szoknya.
2016. szept. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!