Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehetséges egy finomszö...

Hogyan lehetséges egy finomszövésű (nem műanyag) szőnyegből a ráfolyt gyertyaviaszt kiszedni?

Figyelt kérdés
Állítólag valami "kínai" perzsa, de hogy az mit jelent, fogalmam sincs, és jól ráfolyt a gyertyaviasz. Köszönöm szépen.
2016. szept. 26. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az milyen,de ín a ruhából így szedtem ki. :

Fogtam kb 4-5 konyhai papírtörlőt,meghajtottam félbe így jó vastag lett. Rátettem a ruhára,a papírra pedig egy száraz törölközőt. Vasalót bekapcsoltam és elkezdtem a törölközőt a papíron vasalni. Türelem kell hozzá,hogy átmelegedjen a papír és elkezdje olvasztani a viaszt. Amikor olvadt, a papír elkezdte szépen felszívni.

2016. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyítheted a két módszert. a nagyját a hűtéses módszerrel le tudod választani, majd a pici nyomát a vasalós módszerrel. de ha túl nagy az anyag, akkor csak a melegítéssel.
2016. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!