Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kazántartály problémám van?

Seatkid kérdése:

Kazántartály problémám van?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy fatüzelésű kazánnal fűtök....Vizzel kell feltölteni ami a padláson van...MA meg is történt mert ugye jönnek a hidegek..De lyukas és beázik ezáltal a plafon.Nem rég le eresztettem a vizet.Kérdésem az lenne mivel lehetne pasztázni hogy ne ázzunk be.???

2016. okt. 2. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha lyukas ragaszd be. Mi ezzel a probléma ha fém fémragasztóval ha műanyag akkor meg arra valóval.
2016. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy milyen lyuk? Ha átrohadt a tartály, akkor vagy hegesztetni kéne, vagy cserélni, mert csak tovább fog rohadni.
2016. okt. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az holnap kiderűl de valszeg rohad ahogy irod :( Mennyi lenne egy tartály csere kb 90 litert esznek a radiátorok.. :( Ez is úgy hiányzik mint mókusnak az erdőtűz! :(
2016. okt. 3. 16:19
 4/13 anonim ***** válasza:

A rohadástól függ, hogy megéri-e hegesztetni. Ez főleg nagyobb tartályoknál, kis lyukkal lehet opció, egyébként nem biztos, hogy megéri (karosszériás ismerős előny). Az hogy az új mennyibe kerül, függ a tartály térfogatától.



[link]


Kiindulásnak itt nézelődhetsz.

2016. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A Jófogáson annyi tágulási tartály van, hogy még el is adják.
2016. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De egy leleményes ember egy műanyag marmonkannát kettévág amit mondjuk az út szélén talál levágja a tetejét és azt építi be
2016. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen leleményes ember végtagjai nem lesznek fellelhető állapotban, ha beüt a krach. A tágulási tartálynak legalább a teljes vízkör 7%-át el kell érnie. Én is szeretek mókolni, de van, amit nem érdemes...
2016. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30 évig jó volt de most rettegni kezdtem. Kösz hogy szóltál
2016. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mond már mi baj tud történni ha műanyag 30 literes kannæból van és nem lemez 30 literes mint a bolti?
2016. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Azt gondoltam, 5 literes kannát vágtál félbe. :-))
2016. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!