Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Igaz hogy a kávézaccot nyugodt...

Igaz hogy a kávézaccot nyugodtan beleönthetem a mosogató lefolyóba? Valaki azt mondta hogy tisztítja. Más meg azt mondja eldugítja! Öntsem vagy ne öntsem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Nem egyszerübb a szemétbe tenni? A lefolyó nem tudja, hoyg milyen hülyeségeket találnak ki egyesek és a kávézacc semmiben sem másabb, mint a homok.
2016. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
tisztitja a fenet. El fog dugulni.
2016. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy is lerakódik a mosogatáskor leengedett trutyi, a kávézacc mint finom szemcse pedig jól hozzátapad.Ezért dugítja el, pontosabban segít a dugulás kialakításában. De nem nehéz és nem ördöngösség a szemetes oldalánál megkopogtatni a szűrőt és kiesik egybe az egész zacc belőle.

Lefolyót egyedül a duguláselhárító szerek tisztítják vagy a csőgörény.

2016. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én akármit csinálok, nem tudom a kukába önteni az egészet. darálós, nagy böhöm kávéfőzőnk van, aminek nem csak a zaccgyűjtőjébe potyog a zacc, hanem az alatta levő tálcába is, viszont oda gyűlik a felesleges víz is, így egyszerűen megoldhatatlan, hogy ne menjen legalább fél kávényi zacc a mosogatóba. Ha a kukába önteném úgy, ahogy van, akkor meg ott kötne ki több deci víz. Elég gyakran ürítem, és mindig megy a mosogatóba, de nem volt még baj ebből. Ha látom, hogy kevésbé folyna le a víz, akkor lefolyótisztító. A szódabikarbóna és az ecet is jól tisztítja.
2016. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!