Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tartsam tisztán az új...

Petró Dalma 92 kérdése:

Hogyan tartsam tisztán az új inoxos mosogatót?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ecettel töröld át, fényes marad tőle.
2016. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Minden mosogatás után ablaktisztítós flakonba töltött 20%-os ecettel befújom és papírtörlővel fényesre törlöm.Az ecet eléggé mar,ezért gyorsan kell csinálni.Már 12 éves a mosogatóm de szinte újnak néz ki.
2016. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Én Vim rozsdamentes tisztítót használok. A csaptelepet is át lehet vele törölni. Heti egyszer átsúrolom, és kész. Annyi, hogy mindig kitörlöm szárazra, így nem lesz vízkőfoltos. Mosogatógépünk van, szóval mosogatni nem szoktam benne, így azért annyira nem is koszosodik. Régebben én is eceteztem, az is kiváló, de nem szeretem a szagát, nagyon irritál.
2016. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Én hideg zsíroldóval szoktam többször átfújkálni egy héten, esetleg ablakpucolóval. Havonta egyszer éjszakára beáztatom Domestosos vízbe, és reggel átsikálom.
2016. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!