Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy öltöny nadrágjának élét...

Egy öltöny nadrágjának élét el lehet tüntetni, vagy az annyira bel van vasalva, hogy mindig megmarad?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Új az öltöny, vagy már többször le volt vasalva ez az él?

(Lehet tudni, mi miatt kell eltüntetni a meglévő élt?)

2016. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rakj rá vizes ruhát és úgy vasald át, de nem biztos, hogy eltudod tüntetni.
2016. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KratoAron válasza:
Az élnek az a lényege, hogy ott legyen, mert abból látszik, hogy rendszeresen vasalva van a ruha, tehát igényes a viselője. Ha mégis nagyon el akarod tüntetni akkor igen, a víz meg mosás a megoldás, de a legjobb a gőz.
2016. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
új az öltöny, és a boltnál mértetre szabták a nadrágot, azaz felhajtottak belőle és hátul bevették, de én nem tudtam, hogy ez azzal jár, hogy az él ami eredrtileg jó helyen volt picit odébb került, és így nem tudom vállfára rakni szépen, mert nem hullik, nem simul lapra. Erről vagy tájékoztatniuk kellett volna előre, vagy a szabónak kellett volna az új vasalást megcsinálnia szerintem, enm?
2016. okt. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!