Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sürgős! Szőnyegtisztítás...

Sürgős! Szőnyegtisztítás mivel lehetne? Van egy szőnyeg itthon bordópiros közepe törtfehér lenne de már még az sem látszik hogy fehér mivel tisztithatom ki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Vanish,mosószappan,ha egyik sincs kis mosóporos vízzel átkeféled:)Jó munkát!
2010. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike :D
2010. ápr. 26. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

próbálkozhatsz vanish-sel, különböző szőnyegtisztító termékekkel, ha makacs, én belekevernék mosogatószert is, hiszen az a zsírt is elmossa. jól átkeféled, aztán vizesen is mégegyszer.

nekem is van egy fehér rózsaszín szőnyegem, vanisht és mosogatószert használtam. beledörzsöltem, hagytam állni, aztán vizzel többször kidörzsölni. nekem szép lett. kihozta a régi színét.

2010. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Leghatásosabb ha ecettel tisztítod. Többet ér,mint a bolti szerek. Én évek óta csak ezzel tisztítok minden kárpitos dolgot.
2010. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!