Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mennyi ideje vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideje vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagytok és mennyi idősen jöttetek össze?

Van itt olyan ember aki úgy érzi, hogy megtalálta a nagy "Ő"-t?



2017. márc. 14. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

22 éves vagyok,a párom 33 (lehet lepontozni,mert ilyenkor ez a szokás)

Nem régóta vagyunk együtt csak kicsivel több,mint másfél éve. De ezalatt az idő alatt sokmindent átéltünk/megéltünk együtt.

Együtt is élünk de szeretnénk majd saját házat,gyereket. Eddig egyikünk sem akart nagyon házasodni,de már nem így gondoljuk. 😁 Persze vannak viták, de közösek a céljaink,elképzeléseink. Nincs tökéletes férfi/nő, muszáj néhány dologban komprumisszumot kötni.

( volt egy 5 éves kapcsolatom,szerelmes voltam , de nem így. Jó persze akkor még szinte gyerek voltam, de kiskoromtól kezdve bennem van hogy szeretnék kisbabát, de abban az 5 évben ezt mégsem éreztem , hogy én az exemtől akarnék gyereket)

2017. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Jajj basszus,most nézem a kategóriát. Bocsi 😂
2017. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Én 27 vagyok, párom 31 és idén leszünk 5 évesek (ergo én 22 voltam, párom pedig 26, amikor összejöttünk). Mindketten megtaláltuk egymásban azt, amit kerestünk és tervezzük azt, hogy összekössük az életünket. :)
2017. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Én semennyi ideje mivel nem lehet sajnos még iq fighter pasikat se találni nem hogy rendeseket kapcsolatra.. mindegyik csak a szexre hajt..


16/f (lassan öngyilkos is leszek emiatt)

2017. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

16 évesen még ne legyél öngyilkos aranyom, bőven van időd rendes pasit akarsztani. 17 vagyok, de eszembe nem jutna panaszkoni ennyi idősen. Fel a fejjel, te is fogsz majd verebet a dióból.

2017. márc. 14. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttünk 20 voltam, ő 16.

Most 2 éve vagyunk együtt. :)

És egy közös barátnőnk bulijában ismerkedtünk meg. :)

Biztos vagyok benne, hogy vele akarom leélni az életem. Napról napra jobban szeretem. :3

2017. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
11%

7 hónap.

Én 25l, ő 23f


nem a nagy ő tutira

2017. márc. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapja, 20 éves vagyok.. volt már egy 4 éves kapcsolatom előtte, ott 15 voltam.. nem hiszem, hogy ő lenne az igazi.
2017. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Béla211 ***** válasza:
100%

Augusztusban lesz 8 éve ,hogy össze jöttünk.

Én 31 éves vagyok ő 47.Igen én úgy érzem , hogy ő az igazi.

2017. márc. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!