Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógépet be szoktátok...

A mosógépet be szoktátok előre időzíteni? Mondjuk lefekvés előtt beállítani, hogy mire felkelsz kimosson?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egyszer ezt lakótársam játszotta el. Hajnal 3-kor elkezdett mosni a gép.

Azóta nem időzít éjszakára! A fürdőszoba mellett van a szobám. Nagyon őrültem neki mit ne mondjak....

Ha senkit nem zavar az, hogy éjszaka elindul, akkor szerintem nyugodtan játszd meg vagy ha egyedül laksz, semmi akadálya, de ha nem eléggé elszigetelt helyen van, akkor inkább ne. Hacsak nem akarsz anyázásokat magadnak.

2016. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mármint akkor ne, ha nem egyedül laksz és bár lehet te nem hallanád a gépet, de akikkel együtt laksz igen, akkor ne.
2016. okt. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
...es gondolj az alattad-feletted lakokra is, ha emeletes hazban elsz, ellenkezo esetben nem csak anyazasokat fogsz kapni :)
2016. okt. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én gyakran időzítem, hogy reggel már kész legyen, vagy mire munkából hazaérek. Szeretem ezt a funkciót.
2016. okt. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Délutánra szoktam időzíteni,mosás után még a szárítógépbe mennek, és így nem forgatja még fél napot.
2016. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Én szoktam pl. hétévégén reggelre, hét közben mire hazaérek. Hét közben nyilván nem hallja senki, mivel nem vagyunk itthon, hétvégén meg azért nem, mert a mosókonyha lent van, a hálószobák meg az emeleten.
2016. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, reggel 6-7 órára kész van a mosás.
2016. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szoktam néha, régen mindig így hajnalra időzítettem, de nem laktak alattunk, most meg olyanok költöztek, akiket minden zaj zavar, így csak nap közben mosok.
2016. okt. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!