Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Calgont 95 fokos mosásnál...

A Calgont 95 fokos mosásnál is lehet használni (törölközők)?

Figyelt kérdés
Én tettem bele fele - fele mosópor és Calgon
2016. nov. 26. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A calgon vízlágyító, vízlágyító pedig minden jobb minőségű mosóporban van. Felesleges.


A törülközőket miért mosod 95fokon? A 60 is bőven elég.

2016. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Nem szoktam 95 -ön mosni - csak most. De, köszi a tanácsot, ezentúl sem mosom 95 fokon, ha elég a 60 is. Te biztosabban tudhatod, gondolom, NŐ vagy. (eddig, ha jól emlékszem, csak 40 - en mostam, de az ilyen törölköző, ágynemű félékkel áttérek a 60 -ra). Köszi!!
2016. nov. 28. 11:21
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, Ariellel mostam, azzal szoktam, vagy Persillel. Ahogy hallom, ezek jóknak számítanak. Tényleg ne tegyek hozzá Calgont?

Könnyebben megveszek közben egy -egy doboz Calgont, mint hogy idő előtt mosógépet cseréljek. Vagy csak direkt van felnagyítva ez a probléma (is), hogy az emberek vegyék a Calgont?

2016. nov. 28. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

A persil csomagolásán van egy fűtőszál, talán pipával. Abban biztosan van vízlágyító.

Nézd, ha úgy gondolod anyagilag belefér és megnyugtatóbb, ha használsz calgont, akkor tedd azt.

Senki sem törhet pálcát feletted.

95 fokon pazarlás mosni, felesleges, 60 fok bőségesen elégnek kell lennie.

2016. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2016. nov. 29. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!