Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan fertőtlenítőszer,...

Van olyan fertőtlenítőszer, ami nagyon jó citrom illatú?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a citrom illatot és eddig a flóraszept citrom illatú fertőtlenítőt és citromos súrolóport használtam de számomra nem elég intenzív a citrom illatuk. Ez mellett szeretném ha ajánlanátok jó citrom illatú tisztítószereket, hogy a lakásomban a citrom illata terjengjen :)

2016. dec. 4. 15:20
 1/4 anonim válasza:
Én nemrég fedeztem fel a citrom vagy a citromfű illóolajat (100%-OS), mint tisztítószert! Állítólag fertőtlenít is, de én a Domestos mellé teszek kb 5 cseppet a felmosóvízbe, biztosra megyek :) nagyon jó illat lesz tőle! A szekrényeket is illóolajos vízzel törlöm át, nemcsak illatos de fényes is tőle! Ezen kívül párologtathatod is, de tényleg nem kell 2 cseppnél több, nagyon intenzív! Én Dm-ben vettem, 600 Ft :)
2016. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is hallottam már róla és egy időben szerettem csak drága és kevés van benne, alig elég :)
2016. dec. 13. 11:27
 3/4 anonim válasza:
Első vagyok. Hehe :) én nem teszek belőle sokat, mert nagyon intenzív, bár én is szeretem. Bioboltban láttam giga-kiszerelést, azt hiszem 100 ml-es és 1600 Ft. Jah meg mégegy eszembe jutott, amit használtam: citromos Ajax. Felület tisztításra is, nem csak felmosásra. Természetesen Domestos segítségével, nekem meg ez a mániám :) Találtál azóta mást esetleg?
2016. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még nem igazán, a domestost nem bírom mert fulladozok a citromos flóraszeptet bírom csak nem erős a citromos illata :)

Most citromos általános tisztítószert vettem azzal áttörlöm a fertőtlenített részeket 3s kellemes illata van meg illóolajos vízzel is áttörlöm ha úgy van :)

Meg párologtatok :)

2016. dec. 14. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!