Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb felmosó készlet?

Melyik a legjobb felmosó készlet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem vileda lapos van. Nagyon szeretem.


De vedd amelyik tetszik, nem nagyon lőhetsz mellé.

2016. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia! Pont az motoszkált bennem, hogy egy olyat kéne venni!

(Amit eddig használtam, szerintem nem annyira volt jó.)

2016. dec. 15. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
A legjobb a Leifheit.
2016. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a Vileda lapos felmosója van. Mondjuk nekem nincs vödröm hozzá, mert az sok helyet foglal. Így a csapban mosom, kézzel kicsavarom és úgy törlök fel.

Anyukámnak ugyanilyen lapos felmosója van, csak DM-es. Kicsit olcsóbb, mint a Vileda és ugyanolyan jó.

2016. dec. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :-)
2016. dec. 18. 18:41
 6/11 anonim válasza:
Én már meguntam, hogy kézzel csavargassam. Én is Viledákkal próbálkoztam, van Ultra lapos, van szálas csavarós megfelelő vödörfeltétekkel és persze nyélbe folyadékot töltős is. Baromira nem lehet kicsavarni velük úgy, hogy normális tempóban száradjon a padló, az csak kézzel megy. Ehhez képest aránytalanul drágák. Nemrég vettem SpinMop-ot, Sparban saját márka 5000, de CBA-ban, Tescoban is hasonló áron van. Ez olyan, mint a bugócsiga, egy kosárba lehet kinyomkodni a nyelével amennyire csak tetszik úgy, hogy a felmosórészhez/vízhez hozzá sem érsz. Nem ez volt a szempont, nem undorodom vagy ilyesmi, viszont abban van valami, hogy nem szárítod pluszban ki a kezed.
2016. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó, hogy írtad! Fontos nekem is, hogy minél kevesebbet kelljen csavargatni kézzel, mert amúgy rengetegszer mosok kezet naponta és az is szárítja a bőrömet, alig győzöm kenegetni...
2016. dec. 21. 05:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megy a zöld!
2016. dec. 21. 05:44
 9/11 anonim ***** válasza:

mindegynekem van ilyen is [link]

olyan mint a MOP de Lidl-s vileda lapos lehet szárazon és neveseen is én kedvelem, bár a nejema vileda pompom-ot használja : úszik minden és a szemetet ide-oda tologatja vele ez a lapos izé töröl nem mos- nem úszik minden és gyorsan szárad - a felmosás után nincs balaton és száraz tiszta apadló, a kő kis helyehez is hozzáfér ágy alá , saekokba szekrénynek aká-mellé hőtároló mögé kinek a pap. ..kinek a lánya--van eredeti MOP horror áron a vödör nem lényeg kézi öblítés, és kész. sélszerű tübb papuvócsot is venni száraz/nedves célra mindenki maga dönti el mire van szüksége. a választék óriási. de nem mindegyik módszer célszerűporszívóvól is a porzsák nélküli a viztartályos válót be a papírzsákos egyik helyen beszívta, a túlokdalon kifújta a szűrt port. tehát a porszívózás hatásfoka 0 volt nem vizes porszívó csak a porzsákot víz helyettesíti ami a végén sár, faeasmocskos lé- a mi meg a wc-be,(por kutyaszőr.. szemét)a porzsák meg se közelíti a vizes porszívó neve: Orion vizes porszívó

2017. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Kicsit ömlesztve írtál - ha jól értem, amit közölni szeretnél, akkor neked a vízszűrős porszívó vált be. Amúgy jó, hogy ezt megírtad, mert épp gondolkodtunk, hogy olyat lenne jó beszerezni.


Most HEPA filteresünk van, az is elég jó (ebben sincs porzsák), de jobb lenne a vizes, mert a párom allergiás, nem bírja a szálló port, amikor porszívózunk, gyakran tüsszög. Ezt szerintem kivédené a vízszűrős vagy kombinált porszívó.


Lehet, hogy majd azzal kapcsolatban is teszek fel kérdést... :-)

2017. jan. 18. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!