Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a vizelettől ami a fugába itta magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A lakótársam egy srác és képtelen úgy pisilni, hogy az ne menjen mindenhová(de még a falra is!). Viszont gyakran elfelejti feltörölni, bér szerintem nem is nagyon érdekli az egész, mert takarítani is lusta.


Sajnos így, hogy ott marad az én következő érkezésemig, ami néha egy teljes nap, ha reggel történik, addigra már késő feltörölgetni, nem igazán érek vele semmit. Hetente egyszer szoktam nagytakarítást csinálni, akkor már szinte semmi nem hozza fel hatékonyan a járólapról és a fugából.


Állandó bűz van így a fürdőben(egybe a wc és a fürdő), és nagyon cikinek érzem, amikor vendégek jönnek, meg persze engem is nagyon zavar. Papucs nélkül nem is merek sehova menni a lakásban, mert előfordult nem egyszer, hogy beleléptem...


Üdv és Köszönöm :)



2016. dec. 15. 06:35
 1/10 Varga Péte4 ***** válasza:
Mikor két kutyánk volt, a bejárati ajtó melletti falszakaszon "üzengettek egymásnak". Próbálkoztam sokféle fertőtlenítővel, egyik sem használt. Végül Ariel gépi mosópor oldatával teljes siker. Szóval én ezt ajánlanám.
2016. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Fu bazz. Szerintem tömény domestos, illetve talán penész elleni szerek. De a helyedben elkoltoznek.
2016. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Kérd meg az ősemberet, hogy ülve végezze a dolgát, mert nem cseléd vagy, vagy pedig takarítsa fel maga után.

Az a baj, hogy a papuccsal is széthordod.


Domestos, súrolószer, gyökérkefe, ezekkel csak feljön.


Ha végeztél akkor keress másik albérletet.

2016. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Többször rászóltam már, mindig csak kifogásokat keres :( Próbáltam szépen is kérni meg erélyesebben. Júliusig nem tudok elköltözni, mert akkor nem kapom vissza a kauciót... Addig ezzel kell együtt élnem, neki meg az én cseszegetésemmel :D:D


Köszönöm a tippeket egyébként :)

2016. dec. 15. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:
A macskapisi szagot az ecetes felmosás megszünteti, próbáld ki, hátha az emberire is jó. Azon kívül a WC ülőke alsó részét is minden alkalommal le kell mosni, mert arról is bűzlik és egy idő után a műanyagba úgy beleivódik, hogy csak a csere segít.
2016. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a török férfiak körében ismeretlen prosztatarák, mert ülve vizelnek. Mutass rá erre a tényre, amikor legközelebb próbálod meggyőzni ezt a vadbarmot.
2016. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogyha állva pisál, a fitymáját húzza vissza hogy tudjon középre célozni a WC csészébe!
2016. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En raknek egy ping-pong labdat a vizbe, allandora. Megkernem, celozza azt.

Hogy erdekessebb legyen neki, szines ping-pong labda talan jobban erdekli es hajlando lesz megcelozni. Amugy a ping-pongot nem tudod lehuzni, szoval csak egy kell neki.

2016. dec. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:D az utolsó mókásan hangzik. Az ülőkét is körbe takarítom mindenütt minden szegletét, rését, domborulatát, ahol csak hozzáférek szivaccsal, ahol nem, oda begyömöszölöm. Sajna cserére nincs lehetőség, mert albérlet :/


Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem a költözés fog segíteni :D

2017. jan. 17. 20:55
 10/10 anonim válasza:
Nincs bátyád,vagy fiú haverod, aki beverné a pofáját a kis gyökérnek?
2017. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!