Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak a matt, vizköves...

Mit csináljak a matt, vizköves, homályos üvegpoharakkal?

Figyelt kérdés
hogy ujra olyanok legyenek mint régen. beáztassam valamibe? nincs mosogatogépem..
2010. máj. 3. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ecettel öblitsd át, az a legjobb vizköoldó!
2010. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én át szoktam törölgetni vízkőoldóval, aztán elmosogatom.
2010. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy lavórfélébe tedd be őket, és öntsél bele 1 liter tömény ecetet. Aztán meleg vízzel öntsd fel, hogy ellepje mindet. Pár órát benne hagyhatod, majd öblítsd le tiszta vízzel.
2010. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kiprobálom az ecetet.
2010. máj. 3. 18:23
 5/8 anonim válasza:
Szia! Az ecet csodákra képes. Ragyogni fog tőle, mintha új volna.
2010. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az üvegpoharakat és a porcelánt meleg vízben mosogasd, de hideggel öblítsd. Az öblítőbe 5 liter vízhez 1 dl 10%-os ecetet tegyél.Tedd szárítóra, ne törülgess.
2010. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előbbi javaslatok akkor válnak be, ha az valóban vízkő. Ha az üvegen fátyolos lerakódás van, az ecet semmit sem ér! Nekem is hasonló problámám van, de még nem találtam rá megoldást.
2010. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan poharam amiröl nem jött le, de én egy lavor vibe tettem egy egész üveg ecetet és sokáig benne hagytam, a vizkö lejött az aljukrol..
2010. jún. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!