Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet még opál (homályos)...

Hol lehet még opál (homályos) hagyományos villanykörtét kapni?

Figyelt kérdés
Életbevágóan fontos lenne, de sehol nem találok már, pedig előző héten még volt, és mintha egyszerre fogyott volna el minden üzletben, pedig egy éve vonták ki a forgalomból. Egyébként miért nem lehet homályosat gyártani?
2010. nov. 12. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az imént Kauflandban vettem. Nagy meglepetésemre kínai gyártmány.

Az EU-s elvtársak betíltották, mert az okos fejük szerint pazarolják az energiát.

2010. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha jól tudom van még hagyományos, csak az opálos nincs. Miért más a homályos? Egyébként Kauffland hol van Budapesten XI. XII. kerület közelében?
2010. nov. 12. 18:41
 3/4 anonim válasza:

üdv!azért nincs már homályos mivel az összes színes,opál,matt és egyéb ilyenféle izzót betiltották a 100w-sal együtt,mert pl.:100w=1300lumen fényerő

100w opál=1000 lumen fényerő,tehát még jobban pararol mint a sima.remélem segítettem valamit

2010. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mihez kezdenek majd a románok?
2010. nov. 26. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!