Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok ismertek csodasz...

Háziasszonyok ismertek csodaszert? ( van valami tísztítószer ami számotokra csodaszer? )

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 17:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

ecet. vízforralóból a 2 cm vastag vízkövet teljesen leszedte egy éjszaka alatt.

a szódabikarbóna pedig hatékonyabbna súrol mint a "bolti" tisztítószerek

2010. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hideg zsíroldó.

Az ezeréves fehér damasztterítőmből kivette a szintén ezeréves sárga foltot.

2010. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ecet: remek vízkőoldó, ha ecetes vízben öblíted el a poharakat szép csillogók lesznek. A mosósgépben használhatod öblítő helyett, a mosószer mellé vízlágyítónak: puhák lesznek tőle a ruhák. Ezen kívül fertőtlenít is.

Szódabikarbóna: mosószerhez adagolva fehérít.

Mosószóda: mosószerből feleannyi kell, ha adsz hozzá mosósszódát. A beszáradt zsíros edénybe mosószódás melegvizet öntesz, és feloldja a rászáradt zsírt, odaégett ételt, nem kell súrolni (kesztyűt használj hozzá)

2010. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindenhz ecetet hasznáálok. Vízkőoldó, a kárpitos bútorokból,szőnyegekből kiszedi a foltokat,visszaadja a kárpit színét.
2010. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Ecet, hideg zsíroldó, mosószappan, és világoskék domestos. :)
2010. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nálam is az ecet, és most akarom majd kipróbálni a mosószódát és a szódabikarbónát.
2010. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ezek mind jók. És van még egy valami: mosógolyó. Nem szer ugyan, de amióta megvan, mosószer nélkül mosok. Így nincs allergia, nem szennyezem a környezetem, és nem utolsó sorban rengeteget spórolok. Ráadásul a mosógép sem vízkövesedik, mert mágnes is van benne :) Én itt vettem pár hónapja (én is szkeptikus voltam) [link] Azért írom, mert tudom, hogy vannak gagyik is forgalomban...
2010. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a folyékony, hagyományos Cillit a kedvencem
2010. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

SZODABIKARBÓNA


CSodaszer deo helyett honaljra kell puderozni picit,és jobb mint a desodor.


de jó még fehéritésre,surolásra,stb

2010. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
...ezt kipróbálom! csak símán a bőrre kel szórni a szódabikarbónát? nem szóródik le? Lábra is lehet használni?
2010. máj. 28. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!