Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell a legkíméletesebbe...

Hogyan kell a legkíméletesebben mosni farmert? Hány fok milyen mosószer, milyen program, milyen hosszan?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
folyékony mosószerrel, az aldiban kapható formill black-el, de ez nem fontos :D én 40 fokon rendes programmal mosom, de csak farmereket, ha nincs fekete ruhához való mosószerem, akkor pedig színes ruhához valóval :D
2017. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a rendes alatt, a pamut programot értem, de az én gépemen van farmer program is, és a legnagyobbon centrizem(1200)

de ma nem moss, mert elmosod a szerencséd a népi babona szerint :P :D

2017. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mosás előtt fordítsd ki, hogy ne koptassa ki a mosás /már ha kimondottan nem ezt szeretnéd/!
2017. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kifordítva mosom. Amúgy a farmer mindent kibír, ha jó minőségű. Folyékony mosószert használj, a por megmarhatja a színét.
2017. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kifordítva és öblítő nélkül mosom ez alap.


Van a mosógépemen


farmer program,

vászon,

kímélő, és

gyapjú.


A farmer és vászon p-től félek mert sokat veszt a színéből és ahol már kezd kilukadni azon erősít.


Mosódióval és gyapjúmosószerrel prób de az sem nagyon segít h. kíméletesebb legyen.


Ötlet?

2017. jan. 1. 19:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet én várok sokat egy nadrágtól hogy két évig problémamentes legyen heti 3-4 napi viseléstől?
2017. jan. 1. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat, ez az! Mosogepek koptatják a ruhakat! Segítség!

Eddig kezzel mostam nem volt gepem,de most hirtelen minden ruham kopott lett mosoge0 miatt!!!

2020. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!