Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Budapesten hol találok megbízh...

Budapesten hol találok megbízható takarítót lakás teljes körű kitakarításához (hétvégi kiszállással is)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet az én családom baromi igénytelen. Szeretik a mocskot meg a kuplerájt. Egyedül kell gányolnom mindenki után úgy hogy közbe napi 10-12 órákat melózok. Nagyjából megcsinálom amit tudok takarítás terén, de sokszor nincs hozzá energiám se. A mocsok és a kupi meg csak gyűlik én meg nem tudok meglenni ilyen környezetben. Egyedül úgy hogy senki nem segít, nem könnyű ezt csinálni. Ezért gondoltam hogy felbérelek valakit aki tudna nekem segíteni a lakás teljes körű kitakarításában. Tudnátok esetleg ilyen jellegű, megbízható szolgáltatást ajánlani?
2017. jan. 11. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel, mint magán hirdetés a Szárnyas Fejvadász-ra facebookon. Azaz írj nekik és majd ők kiteszik, mostanában sokat láttam ilyesmit arrafele.
2017. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó csak az a helyzet hogy én nem bízom meg mindenféle jött-ment figurában. Nem nézek oda egy mp-re, és máris landol vmi a zsebében. Ismerőstől hallottam hogy volt már példa ilyesmire. Nekem ez nem hiányzik. Nekem rendes takarítószolgálat kéne, megbízható referenciával.
2017. jan. 11. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Ezért megkérdezel egy anonim fórumozó közösséget, hogy ők kiben bíznak? Dat logic mate...


Akkor használj googlet és ird be hogy "takarítás" vagy "bejárónő", 'oszt válogass..

2017. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ezért megkérdezel egy anonim fórumozó közösséget, hogy ők kiben bíznak?"

Tehát akkor ezek szerint teljesen fölösleges itt bármilyen kérdést föltenni? Hiába adnak egymástól függetlenül ugyanolyan válaszokat az emberek, abban sem lehet megbízni? Elvégre azt mondtad hogy ez egy "anonim fórumozó közösség". Azért gondoltam hogy ide jövök tanácsadásért, mert más úgysincs akitől tudnék tanácsot kérni. De akkor ezek szerint nem éri meg itten tanácsot kérni, mert ez úgyis csak egy "anonim fórumozó közösség".

2017. jan. 11. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöket kérdezgess, kinek van jó és megbízható bejárónője. Nem könnyű jót találni, főleg a szorgalom és az ablakpucolás a bejárónők gyenge pontja. Azokat sem szeretem, akik kőkorszaki módon vadul sikálnak mindent, hogy a festék is jön le a kosszal együtt. Én is keresgélek, pedig csak évi egy-két alkalommal hívok bejárónőt, alapos nagytakarításhoz.
2017. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk egyszer a Banetti direkt cég csinált nagytakarítást. Nem volt olcsó, de elképesztően alapos munkát végeztek 1 nap alatt! Egész hadsereg jött, rengeteg géppel ablak, kárpit, szőnyeg, a konyha (minden zug, edények, sütő, hűtő )minden ragyogott. A neten biztosan megtalálod őket.
2017. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!