Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Minden nap ki kell mosni a...

Minden nap ki kell mosni a fürdőruhát?

Figyelt kérdés
Heti 4-szer járok úszni,nemrég kezdtem, és csak egy fürdőruhám van, minden nap ki kéne mosni? Vagy van valakinek valami jó tippje?

2017. jan. 17. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleg ha a kagyloba vagy egy lavorba vizet engedsz es ott kioblitet.
2017. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
folyt.: Illetve heti egyszer azert ajanlott berakni a mosogepbe is.
2017. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja, elfelejtettem, hogy az esetleges fertőzések miatt kérdezem, mert hajlamos vagyok rá.

Köszönöm a választ. :)

2017. jan. 17. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Én minden használat után 1-2 órát vízben áztatnám, de csak azért, hogy a klór kiázzon (valamennyire) belőle és ne tegye tönkre a fürdőruhát. Hetente egyszer kimosnám.

Igaz, én nem vagyok kényes ilyen fertőzésekre.

2017. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amilyen klóros az uszoda vize, abban nem kapsz el semmit. Figyelj arra, hogy ne rakd le sehova.Valóban egyszer egy héten átmoshatod géppel. Én még mezítláb sem állok le az öltözőben, van egy kisebb törölköző, azon állok vetkőzésnél-öltözésnél.
2017. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kimosni? Kiakasztod megszárad. Másnap ugyan abba a vízbe mész vissza.
2017. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!