Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valaki mesélne az önkiszolgáló...

Valaki mesélne az önkiszolgáló mosodákról?

Figyelt kérdés

Remélem jó kategória

Na szóval, elromlott a mosógépünk a koszos ruha pedig csak gyűlik. Van a környéken egy ilyen mosoda, de hogy kell oda készülni. Mosószert, öblítőt kell vinni? Minden infót szívesen veszek.



2017. febr. 24. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én Bubbles mosodát használtam, nálunk szintén a tönkrement mosógép miatt. Rongyszőnyeget azóta is vittem oda.

Nem kell semmilyen mosószer, sem öblítő. Odamész, megvárod míg lesz szabad gép, berakod a ruhát, programot választasz, fizetsz az automatánál (készpénz kell!), és indul a mosás. Én általában elmentem bevásárolni,és igyekeztem visszaérni a program végére. Akkor automatikusan kinyílik a gép ajtaja.

Ha meg is akarod szárítani a ruhát, átrakod a szárítógépbe.

Ha nem boldogulsz valamivel, a "HELP" gomb megnyomásával beszélhetsz a központtal, akik meg tudják mondani mi a következő lépés, de le is állíthatják vagy elindíthatják helyetted a gépeket. Láttam olyat is, hogy valakinek program közben kinyílt a szárítógép ajtaja, és a központos kapcsolta vissza neki a masinát, hogy ne kelljen újra fizetnie a szárítást (Az ajtó becsukásától nem indult el a gép.)

Ha nincs kedved otthagyni a ruhákat, el is üldögélhetsz a mosodában. Van egy sarok a várakozók számára. Kanapé, gyerekasztal, színezők, játékok...

Nézd meg az interneten!

2017. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!