Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kék Lenor öblítőt használók,...

Kék Lenor öblítőt használók, nektek semmi bajotok?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben vettem észre, hogy fulladok tőle, változtattak valamin vajon a gyártók ? Hol coccolino, hol quanto, hol meg lenor van itthon. Soha az évek alatt nem tapasztaltam még hasonlót sem. Szeptemberben 3 napig nyitott ablaknál voltam kénytelen aludni, pechemre minden kék lenorral lett kimosva, ágynemű, függöny, ruhák, stb. 1 hónapja megint kék lenort vett egy hozzátartozóm és ugyanazt érzem, mint mikor gőzben áll az ember és nem kap rendesen levegőt, borzasztó XD

2017. márc. 19. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
semmi,valami más lesz ott a ludas lehet hogy álmodban megerőszakolt egy kék lenort használó
2017. márc. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Én nem használok lenort több okból is. Az egyik, hogy a lenor a legallergizálóbb öblítő a nagymárkákból, bőrirritációt és erős allergiát vált ki, ami tüsszögéssel jár. Akik allergiás aszthmások, azok PONTOSAN ÍGY FULLADHATNAK tőle ha allergiások rá. A másik ok, hogy a mosógépembe belecsomósodik hamar. Lehet hogy illatos a ruha, de én is pontosan így fulladtam tőle, akkor derült ki, hogy eddig lappangott az allergiás aszthmám! Hogy vajon ez a lenor váltotta ki, vagy más, azt nem tudom.. :)
2017. márc. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Soha nem használok semmilyen öblítőt, csak ecetet. De semmi mást sem, aminek mesterséges illata van.
2017. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát nem érdekli, 3-as.
2017. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Szóltam a hozzátartozómnak, hogy többet ne vegyen semmilyen lenort 100 % van benne valami allergizáló amit nem bírok, tegnap állítólag sárgát használt XD.

Már ott tartok, hogy 200 ft-os saját márkásat (eurós, spar) használok. A lenortól fulladok, a többitől meg viszketek mintha rühös lennék!!!

2017. márc. 19. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a kék lenor jött be. Illatra is meg ettől nem viszketek. Sokan mondják, hogy büdös, szerintem meg a kék cáltozat az irritáló és tolakodó..
2017. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jav: fehér lenor jött be és nem a kék
2017. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!