Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan es mivel takaritjatok...

Hogyan es mivel takaritjatok a wc-t?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ecettel, és időnként öntök bele szódabikarbonát, rá ecetet. Ha megszűnik a pezsgés, akkor öntök bele meleg vizet és megpumpálom, körbe takarítom. 15 év alatt még egyszer sem dugult el.
2017. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A wc csészét ecetes tisztítóval (Frosch). Már jó pár éves, de még mindig úgy néz ki, mintha új lenne. Az ülőkét Domestos nedves törlővel (de lehet bármilyen más fertőtlenítő).
2017. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Az ülőkét, tetejét w5 fertőtlenítős kendővel letörlöm. A csészébe domestost vagy más wc tisztítót öntök és wc kefével átsikálom.
2017. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ülőkét és kívülről a csészét domestos kendővel, belülről a wc kagylót domestos zero-val és a vízbe szoktam dobni rosmannos wc tisztító tablettát, ez leoldja a vízkövet a vízszint alatt is.

Ezenkívül a tartályba szoktam tenni fertőtlenítő vízkőoldó tablettát vagy granulátumot, ami folyamatosan feloldódik a vízben és minden lehúzásnál tisztít. Ja és kékre színezi a vizet, szerintem tök jól néz ki :)

2017. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A Rossmannos wc tabletta nagyon jó, én is azt használom. Ha látom, hogy jobban kezd vízkövesedni alatta, akkor Domestos Zero. Kevés kell belőle, és nagyon sok ideig elég. Az ülőkét kék Domestos sprayvel fújom körbe, és wc papírral takarítom le. Minden este áttörlöm Domestos kendővel, hogy a napi port leszedjem róla. Van még itthon Duck is, azt is szeretem, kisebb takarításhoz csak belelöttyintem, körbe sikálom és kész is. Illetve, időközönként domestosos ronggyal fel szoktam nyúlni a perem alá is, és alaposan körbe törlöm.
2017. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4: Mi a Rossmannos wc tisztító tabletta pontos neve? Én is kipróbálnám.
2017. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Domol wc tisztító tabletta

[link]

2017. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi!!
2017. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Egy spriccnis flakonban van higított domestos, ebből körbe spriccelem az ülökét és kívül a vécécsészét, papírtörlővel mindent áttörölgetek.

A csészébe domestost öntök, állni hagyom, majd a a wc kefével átsikálom.


Vízkőoldáshoz vagy sósav vagy citromsavas vízkőoldó.


1-2 max. 3 naponta megcsinálom a fent leírtakat a vízkőoldás kivételével..

2017. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
24%
Én lapáttal és slaggal
2017. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!