Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mivel takarítjátok a...

Hogyan mivel takarítjátok a mosogatógépet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszek erre készült folyadékot vagy tablettát. Mielőtt elindítom a gépet, hideg zsíroldóval végigpermetezem az ajtót, különösen ott, ahol a pánt van. A lefutott program után megnézem a szűrőt, és ha nem elég tiszta, azt is zsíroldóval, meg jó forró vízzel kitakarítom.
2014. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hetente egy alkalommal kiszedem a szűrőrendszert, és átkefélem mosgatószeres vízzel, majd elöblítve visszateszem. Valamint a gédereket és a felfekvő fém felületeket is áttörlöm.

Két-három havonta speciálisan erre gyártott tisztítószerrel egy 70 fokos programot lezavarok.

[link]


Amúgy a tányérokból, edényekből egy papírtörlővel kiseprem az ételmaradékot, és egy spriccantásnyi csapvízzel elöblítem. (Amíg kézzel mosogattam, akkor is így tettem a mosogató medencébe, így nem száradt rá semmi.) Használok sót és öblítőszert is, ezeket is hetente utántöltöm.

2014. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

#2 es,nagyon kevesen teszik azt meg,hogy a tányérokból kiseprik a még bent maradót .Mi is így csináljuk,mert a gép nem konyha malac .A gép is könnyebben és még tisztábban is mosogat .Sokan nem tudják,mert ők nem műszakiak,a bent maradt ételmaradék ,mind a szűrő tetejére megy ,és a ezáltal kevesebb vizet tud a szivattyú szívni .

A szűrőbe szorult anyagok az öblitésnél is ott vannak .

Az igy letisztitott edények után elég félévente meg nézni a szűrőt,legtöbbször még tisztitani sem kell .

Örülök hogy 2 en legalább így csináljuk .

2014. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmivel. Néha tönkremegy, olyankor veszek másikat. Más nem így csinálja?
2014. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!