Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimerem a wc-ből a vizet és...

Kimerem a wc-ből a vizet és beleöntök egy liter sósavat - a húgykő feloldása céljából. A beleöntött sósav teljesen elpárolog belőle? Tehát a végén csak a habját kell leöblítenem? És mennyi idő alatt párolog el belőle a sósav?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is (háziasszonyoktól, hozzáértőktől) a válaszokat!
2017. ápr. 13. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem párolog el,ha már nem habzik akkor nincs mit marnia.

Simán húzd le a wc-t.(szellőztetni ne felejts el közben)

2017. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Honnan mered ki és miért, milyen hab ? Nálam a hipó meg a sósav is csak akkor habzik ha levizelem. Húgykő a perem alatt van, oda spricceld a savat, mint a duckot.
2017. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Még kiegészítem mert lemaradt,hogy csak azt marja meg amit látsz.Bent a hattyú nyakban és kiömlőben lévő vízkövet nem.
2017. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Azonban egyik barátnőm mesélte, hogy amikor így jár el, jó pár óra múlva pusztán a habja marad csak a wc lefolyójában, csak azt öblíti le - a sósav ugyanis addigra elpárolog vagy eltűnik, vagy nem tudom. Ez lehetséges akkor? Azért is írtam ki ezt a kérdést, mert nem tudom, így lehet-e.
2017. ápr. 13. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

"Honnan mered ki és miért, milyen hab ?"


Még a kérdést sem tudod értelmezni akkor miért írsz hülyeségeket.

2017. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Miért kell megvárni míg húgyköves lesz a wc??
2017. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Elég lesz 2 havonta alaposan lespriccelni savval vagy erős ecettel az öblítő nyílásokat peremestül és a maradékot beönteni . 4 óra múlva már elmarja a követ . Nem a vizelet okoz sok gondot a víz meszes és az rakódik minden öblítéskor . A régi wc csésze 20 éves volt és simán öblített , félig volt elkövesedve rétegenként .
2017. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a citromlevet, lehet bolti is, beleöntöd kimerés nélkül és pár óra múlva megvécékefézed, darabokban fog lejönni a barna lerakódás.
2017. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!