Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen WC-tisztítót ajánlanáto...

Milyen WC-tisztítót ajánlanátok egy mozgáskorlátozottnak, ami nem marja szét a műanyag csatornát, ugyanakkor kevés erőfeszítéssel tiszta lehet a WC tőle?

Figyelt kérdés
Az illető keze is gyönge és hajolni is nehézkesen tud, de a szaglása kiváló. :D

2016. szept. 2. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naponta tisztítsd ecettel és szódabikarbonával. Olcsó és hatásos is.
2016. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ment a jópont.


Jobban örülne olyan megoldásnak, amit elég hetente egyszer bevetni, mert nagyon nehezen mozog, gyorsan kimerül. Ezért még az étkezések előkészítése és a többi LEGalapvetőbb tevékenység is fárasztó számára, extrákra csak nyögvenyelősen kerülhet sor. Sajnos a kezét sem bírja annyit használni, hogy naponta végigkefézze a WC-csészét.

2016. szept. 3. 02:32
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Hát bocsánat, de ha én a nagydolgom közben barnára festem a wc-csésze lefolyóját, akkor vissza is meszelem utána fehérre a kefével. Ez annyira evidens dolog, pont azért (is), mert nincs ellene kemikáliai védelem.

Esetleg zöldségekben és gyümölcsökben gazdag étrendet tudok javasolni a kedves szóban forgó mozgáskorlátozott idősnek, akkor kevésbé lesz ragaszkodó és fogékony jellegű a mindennapi szükségleteinek egyik mellékterméke.

2016. szept. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, amire gondolsz. :) Nem barna, hanem kőkemény sárga.


Akivel együtt lakik, nem szereti lehúzni a WC-t, ha pisil, ezért egy idő után szaga lesz. Főleg, hogy az illető férfi. (Nem bántásból, de tényleg erősebb szegút pisilnek.) A takarításban pedig esze ágában sincs segíteni, mert "jó az úgy". Kicsit sem izgatja sajnos, hogy a másik vért izzad.

2016. szept. 4. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Bármilyen tisztítószert használhatsz, amit műanyag flakonban hoztak forgalomba. Ha a műanyag flakont nem marta szét, akkor a múanyag csatornát sem fogja.

Én valami illatos sprézhető szaniter tisztítót vennék, aminek vízkőoldó hatása is van. ALkalomadtán 5-6 spriccantásnyit körbespréznék, hagynám 5 percig reagálni, és lehúznám. Ahhoz, hogy a hugykövet felodja, nem kell még sikálni sem.

2016. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, meg fogom mondani neki, sőt, a zsúfolt időszakokban talán én is kipróbálom. Ment a zöld kéz ide is! :)
2016. szept. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!