Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ragacs eltávolítása laminált...

Ragacs eltávolítása laminált parkettáról hogyan? Átlátszó széles ragasztószalagból származik a ragacs. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A szegélyléc festésekor a laminált parkettára ragasztócsíkot húztunk, hogy ne legyen festékes a padló. Többször is csináltuk már így, máskor nem volt gond, de úgy tűnik, hogy megváltoztatták a ragasztó minőségét, mert a legutóbb használt ragasztószalag ragacsa többszöri próbálkozás után sem tűnt még el.


Különböző szerekkel próbáltam feloldani (örülök, hogy a laminált parkettának nem lett baja...)


Használtam hígítót, Domestost, mosogatószert, acetont, körömkefével súroltam, de nem sikerült eltávolítani.


Mivel lehetne feloldani, eltávolítani a ragacsot?



2017. ápr. 25. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom százra, de mikor vettem a lakást, felszedtünk régi linót, padlószőnyeget, hideg zsíroldóval törölgettem a ragasztót, nagyon brutális sok mindent felszed, de mar is, vigyázni kell, próbáld ki pici helyen és kesztyű kell. Nekem Coopos van, sokféle márka van belőle, DM, Well Done.
2017. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg alkohollal vagy acetonnal le kellene jönnie.

Ha nem jött, valami brutál dolog lehet.

De kapható speciális spray is, ha a WD40 nem hozza le.

[link]

2017. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2017. ápr. 25. 18:26
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
2017. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. máj. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!