Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarította már közületek...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Takarította már közületek valaki a vákuum matracot szódabikarbónával, és ki lehet porszívózni azt az oldalát, ahol gyapjú bevonatú? Nem szaggassa ki a porszívó a gyapjút?

Figyelt kérdés

Nem tudom kipróbálhatom-e ezt a módszert itthon. Mivel nagyok a matracok nem hinném, hogy bárhol elvállalnák a tisztítását.

Köszi a válaszokat!



#takarítás #szódabikarbóna #porszívózás #vákuum matrac #gyapjú bevonat
2017. ápr. 29. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
miért szaggatná ki a porszívó a gyapjút?? hát milyen brutál ereje van a porszívótoknak?
2017. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A gyapjú szálak egy szövetbe vannak beleszőve, és ezért gondoltam, hogy esetleg kihúzódhatnak belőle porszívózás közben.

Ez pont olyan, amikor hazaviszel egy gépi perzsa szőnyeget, és nem szabad azonnal egy hét után porszívózni, hanem sokat kell rajta "mászkálni", el kell telni legalább egy hónapnak, ahhoz, hogy porszívózhasd. Legalább is így hallottam.

2017. ápr. 29. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!