Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gyapjúfonalból készült ruhadar...

Gyapjúfonalból készült ruhadarab hűtőszekrénybe helyezés után valóban nem "szúr"?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha szúrós a fonal, a hűtés nem változtat rajta.
2016. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Volt már, aki próbálta? Mi a tapasztalat?


"Ha szúrós...

Szinte biztos, hogy veled is előfordult már, hogy azért nem vettél meg egy egyébként minden egyéb tekintetben szimpatikus gyapjúpulóvert vagy épp gyapjúsálat, mert elviselhetetlenül szúrós volt. Esetleg megvetted, de ugyanebből az okból azóta is a szekrényben várakozik. Nos, ideje elővenni, ugyanis a szúrósság megszüntethető. A szúrós ruhadarabot egy zacskóban tedd be néhány órára a mélyhűtőbe!"


"Mélyhűtő és glicerin a szúrós pulcsiknak

A gyapjúruhák kényesek, ezt eddig is tudtuk, ráadásul időnként szúrnak is, ez pedig egy pulóvernél igen kellemetlen, akár a bőröd is kipirosodhat tőle. Ha már nem bírod elviselni, fogd meg a ruhát, tedd be egy zacskóba, és azzal a lendülettel a mélyhűtőbe egy éjszakára. Mire reggel kiveszed, a szúrós pulcsi megszelídül."

2016. dec. 13. 21:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Te most kérdezel, meg válaszolsz is?
2016. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem. Azokat idéztem honlapokról, amiatt, hogy honnan szedtem egyáltalán az ötletet.


Szóval nem hitekre vagyok kíváncsi.

2016. dec. 13. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Te most kérdezel, meg válaszolsz is?
2016. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, baja nem lesz ettől a pulcsinak.
2016. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már betettem a fagyasztóba az előbb - miután itt értelmes válaszok nem születtek - próba szerencse ;-)... (Remélem, szerencse. Holnap meglátom.)
2016. dec. 13. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget még nem hallottam. Az eredményt is ird ki! Hadd okuljunk.
2016. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még nem hallottad, de azért egyből kijelentetted, hogy hülyeség. Vajon, melyik a nagyobb hülyeség?
2016. dec. 14. 06:22
 10/13 anonim válasza:
60%
Amíg a hűtőben van biztosan nem szúr.
2016. dec. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!