Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Üdv. Műanyag szálas anyagot...

Üdv. Műanyag szálas anyagot hogy tudok kivasalni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Rendeltem az interneten fotózáshoz való zöld hátteret (Green screen). Össze volt hajtva, így csupa gyűrött. Próbáltuk vasalni, de műanyag szálas és nem örült neki. Próbáltuk úgy is h anyagot teszünk rá és azt vasaljuk, de úgy se lett jó.

Van ötlet? Arra gondoltam, hogy bevizezem az egészet és kiterítem, az alját talán lesúlyozva. De örülnék bármi más egyszerűbb ötletnek.

Előre is köszönöm!



2017. ápr. 30. 11:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a bevizezés már meg is bukott, mert ugye nem ázik át... :)
2017. ápr. 30. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ha a gyűrődésekre vizes konyharuhát raksz és úgy vasalod meg? A nedves ruha elvezeti a forró vasalóhőt és a gőz hőfoka már talán kisímítja. Ha elősre nem,de 2-3 átvasalásra már kellene. Ha így sem megy,akkor nincs ötletem.

2017. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fotózáshoz háttérnek hengerré tekert papír, vagy vászon hordozójú hátteret használj, ne összehajtogatott műanyagot.
2017. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ezt majd kipróbálom.

Azt hittem h ez rendes vászon. Ne konkrétan műanyagra gondolj. Mintha vmi erősebb vászon lenne.

2017. máj. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!