Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Én vagyok a tisztaságmániás?...

Én vagyok a tisztaságmániás? Ti milyen rendszerességgel mostok ágyneműt, hogy "lehet" befeküdni az ágyba?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos, hogy a kettőnk ágya a lehető legtisztább, legfrissebb legyen, elvégre itt pihenjük ki magunkat. Hetente cserélem az ágynemű huzatot, párnahuzatot van, hogy többször is, mert problémás a bőröm. Minden nap szépen megágyazok, leterítem egy pihe-puha ágytakaróval. Párom ezt állandóan leszedi és belefekszik a tiszta ágyba normál ruhában, nem érti, miért nem szeretem ezt. Szerinte kényszeres, hogy ennyiszer mosok ágyneműt, meg hogy hetente pizsit cserélek és az övét is elviszem a szennyesbe és rakok ki neki újat, nem koszos az. Az ő anyja nem volt ilyen "tisztaságmániás", mint én, néha kimosta az ágyneműt ha eszébe jutott... most komolyan én vagyok a nem normális?? Ha valami, akkor az ágy legyen tiszta. Pár koszos edényt inkább elviselek a mosogatóban, de ezt nem.
2017. máj. 4. 16:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen beállítottságú vagy. Más meg a mosatlant képtelen elviselni a mosogatóban, az ágynemű meg nem érdekli. Van aki mindkettőre háklis, engem meg speciel egyik sem érdekel, én inkább azt utálom, ha hajtogatatlanul kerülnek be a szekrénybe a ruhák. Mindenkinek van valami heppje, tisztelnünk kéne egymás elmebaját.
2017. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel mindig berakom az ágyneműtartóba, beágyazok, így nem koszolódik annyira, két hetente mosom csak az ágyneműt, pizsamát és hálóinget gyakrabban.
2017. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is kéthetente mosom az ágyneműt. Nyáron, ha beleizzadunk esetleg gyakrabban. Pizsit csak télen hordok, hetente csere, nyáron semmit. Mondjuk ruhástul befeküdni az ágyba tényleg egy kicsit furcsa.
2017. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy neki nincs "heppje". Tőle megrohadhatna a ház úgy, ahogy van. Ha ő arra lenne háklis, hogy teszem azt a tűzhelynek mindig makulátlannak kell lennie, nem szólnék egy szót se, ha minden alkalommal, miután főzök nekiállna lefertőtleníteni és lesikálni a tűzhelyet. Csinálja, ha neki jól esik.

A legjobb, hogy ehhez hozzákapcsolta, hogy én biztos tisztátlannak tartom a szexet, azért akarom mindenáron tisztán tartani az ágyat, hogy kompenzáljam, hogy benne szexelünk :D (még véletlenül sem azért, mert jobban esik tiszta ágyban aludni)

2017. máj. 4. 16:47
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Én már idejét se tudom mikor cseréltem utoljára. Ha fürdik előtte az ember, nem lesz koszos egyhamar.
2017. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként mindenkinek eddig.
2017. máj. 4. 16:53
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Én a párnahuzatomat 3 naponta cserélem az ágynemümet meg hetente. A pizsomámat kb 3-4 naponta cserélem. Nem lehet egy ilyen fedő takarót rárakni amire ruhába is rá feküdhet.
2017. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Vagyis ?
2017. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, ha utcai ruhában fekszik be valaki az ágyba... szerintem kéthetente cserélni ideális az ágyneműt.
2017. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 ATiNemRadeon válasza:
22%
Szerintem meg ha ennyi bajod van a pároddal ilyen kis apróságon kiakadsz és interneten kerdezoskodsz erről, nem szereted igazán. És most úgy állítottad be az egészet, hogy neked legyen igazad de tuti van ezen kívül más hepped is, ő meg ha erre gondol, hogy szerinted lehet hogy tisztátalan dolog a sex, ő se teljesen 100-as. És ha ez vita tárgya lenne páros lábbal raknálak ki. Lehet minuszolni leszarom.
2017. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!