Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehetne működő hűtőből...

Hogyan lehetne működő hűtőből eltüntetni az erős szagot?

Figyelt kérdés
Tesómtól vettem át, aki közvetlen előtte sózott füstöltszalonnát tartott benne rövid ideig. Rohadt undorító büdös lett tőle, mikor megkaptam az első volt töményen mandarin illatú hidegzsíroldóval befújni vastagon, 20 perc után alaposan kitöröltem, beüzemeltem. Most egy hét után még mindig az a szag árad belőle és mivel szükségem van rá nem tudom lekapcsolni és szellőzni nyitva hagyni az ajtót pedig gondolom az lenne a megoldás.
2017. máj. 5. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Egy alapos takarítás maximum 1-2 óra alatt megvan. Hűtőszatyorba átpakolsz mindent, lecsutakolod a polcokat (minden műanyag alkatrésszel együtt, mert azok szívják be nagyon a szagokat), szódabikarbónás vízzel átmosod a hűtő belsejét és kész. Ha nagyon nem akarsz ennek nekiállni, akkor egy tálkában tegyél be szódabikarbónát, ez beszívja a szagot.
2017. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Ecetes vízzel mosd át, töröld szárazra, tegyél egy kis tányérba néhány kanál szódabikarbónát, vagy kávézaccot és tartsd a hűtőben. Néhány nap alatt megszünteti a rossz szagokat. Persze időnként cserélni kell, hogy a hatás megmaradjon.
2017. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!