Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyharuhák mosása hogyan?...

Konyharuhák mosása hogyan? Elkülönítve? Mosógépben? Fazékban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elkülönítve, mosógépben. 95 fokos progamon. Van ebből hosszabb meg rövidebb verzió is. Előmosással együtt, vanish-t is használok. Van aki előfőzi mosás előtt fazékban is, én nem, inkább beáztatom egy éjszakára.
2017. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is 95fokon, de nem elkülönítve.
2017. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én minden fehéret és a konyharuhákat beáztatom egy éjszakára Biopon áztatóba és egyszerre kimosom azt a heti 2-3 dbt-ot a többivel.

Nem tudom más mennyi konyharuhát használ el egy hét alatt, de nekem nagyon nem érné meg külön programon mosni 3 db-ot.

Abból a pénzből - kis túlzással - újakat is vehetnék hetente.

Nem használom a 95 fokot, mert azzal már megjártam, 60-70fokon (állítható a hőfok) mosom az ilyesmit és ragyogóak.

2017. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
60 perces, 60 fokos programon mosom a törölközőkkel együtt.
2017. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy, ahogy a kedves 4.
2017. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Aki 95 fokon mossa a konyharuhát, az minden törlés után újat vesz elő? Vagy csak az első fazék eltörléséhez fontos a sterilitás?

Én 40 fokon mosom a többi ruhával együtt, és kivasalom, de nem a fertőtlenítés miatt, hanem mert teszik, ha szép sima. (Sajnos csak az első használatig az.)

2017. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2017. máj. 11. 05:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 95 fokon mosom, de nekem van kb. 30 db (a svéd áruházban pár éve fillérekért lehetett venni, akkor szereztem be), és mikor mind elhasználódott, trisós vízben mosom és ecettel öblítem.
2017. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!