Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Foltok eltávólítása járólapról?

Foltok eltávólítása járólapról?

Figyelt kérdés
Gyerekek által okozott joghurt, szörp, ebéd stb. foltokat hogyan tudok eltűntetni (világos járólap)? Már próbáltam a mosogítószeres-, ecetes-, súrólószeres vizet de ha úgy esik rá a fény akkor mindig látszik a folt. Most már kifogytam az ötletekből. Köszönöm a segítséget.

2017. máj. 9. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem volt rajta maradandó folt, de ha az ecetes szódabikarbónás kombó sem viszi le, nem sok ötletem maradt. Én általában azonnal feltörlöm, így nem maradt még folt... de milyen a padlólap? Az enyém is világos pedig. Még inkább a fürdőszoba barna fényes lapja neccesebb, azon a vízcseppek is meglátszanak, de egy sima felmosással is eltűnnek.

Én a Penny saját márkás felmosóját használom, az nagyon bevált nekem, és árban is nagyon jó.

2017. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mennyi ecet és mennyi szódabikarbóna kell?
2017. máj. 10. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú, én szemre szoktam, előbb kiteszem a tálba a szódabikarbónát (kb. egy evőkanál, és annyi ecetet öntök hozzá, hogxy olyan tejföl sűrűségű legyen. Ráteszem a foltra, és pár percig rajta hagyom (fugára is kiváló), aztán lemosom. De előtte egy kevésbé látható helyen használd, hogy hat a járólapodra, nekem a fürdőszobában a csempéknél csodákat tesz ez a keverék.Még a lefolyó tisztítására is kiváló.
2017. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Benzin vagy lakkbenzin.
2017. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!