Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mennyek fel a padlásra...

Hogyan mennyek fel a padlásra ha teli van egérrel esetleg patkánnyal?

Figyelt kérdés
Rendet szeretnék tenni a padláson. De teli van egérrel. Hogyan tudnám őket kiirtani? Mit csinál az egér vagy a patkány ha találkozok vele? (Én 100000000000km/h vágtatok le a padlásról)
2017. júl. 30. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ők még gyorsabban fognak elszaladni, mint te.
2017. júl. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Told előtted a macskát .
2017. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél 3-4 doboz zacskós rágcsáló irtót.Felnyitod a padlásajtót és szétdobálod minden hová, úgy min a frisbit szokták játék közben.Ez után vársz egy hetet és rendet raksz.Azt is dobd le onnan ami vonza őket,mert azért vannak ott és tudnak szaporodni.
2017. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Létrán. Vagy lépcsőn.
2017. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
A melléképületbe nálunk is van mind a kettő..pláne télen jobban találkozok velük. Mondjuk a patkányt akkor látok amikor a macska az ajtó előtt hagyja nekem,mert amúgy csak a nyomukat szoktam, egeret jobban látok.Még egyiknek se állt szándékába,hogy megtámadjon.Ők félnek tőlem,de én nem félek tőlük. Nem fognak megtámadni,de ha simán kézzel sikerül elkapnod hirtelen akkor elég nagy az esélye,hogy beléd harapjon miután védekezni akar,de amint elengeded csak úgy szaladni fog előled
2017. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akassz csengőt magadra és hangosan dubögve közlekedj.
2017. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan mennyek fel a padlásra ha teli van egérrel esetleg patkánnyal?"


Szerintem sehogy.


Hívj valami rágcsálóirtókat, aztán majd ők elintézik és megmondják a tutit, hogy hogyan tovább.

2017. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!