Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A gáztűzhely sütő gombja nem...

A gáztűzhely sütő gombja nem marad úgy miért?

Figyelt kérdés
Van egy gáztűzhely régebbi fajta és a sütőt akarom használni de a gomb nem marad úgy akár meddig tartom nem marad égve ha elengedem mi lehet a baja hogy javíthatom meg előre is köszönöm a segítséget
2017. aug. 15. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szerelőt hívtam,mert nem értek hozzá...de azért csak megsütöttem benne a húst, úgy ahogy azt nem lenne szabad...benyomtam a fakanalat az ajtó fogója közé és az szépen benyomva tartotta a gombot.
2017. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gombnak nem is kell úgy maradnia,az kipattan de a gáz csak akkor alszik el,ha visszafordítod a 0 állásra.

Ezt a hibát a gázégőt és a sütő gázcsapját összekötő biztonsági érzékelője okozza,ami csak cserével javítható.

A fakanalas módszert nem ajánlanám,csak felügylet mellett,mert ha a láng vmiatt elalszik nagy gáz lehet,mert az elégetlen gáz folyni fog.

Egyszer ok,de hívj egy szerelőt és gyorsan kilehet cserélni.Anyag kb 1 500+munkadíj.

2017. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írja..de simán számolhatsz egy 20-ast mire megcsinálja neked azt egy hivatalos gázszerelő
2017. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meghibásodott thermo elem.Ez minden égőnél van ,nem csak a sűtőnél.

1-2 ezer az alkatrész,cseréje is gyors.

A javitás munka költsége már a szerelőn múlik .

2017. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először nézd meg egyáltalán éri e a láng. Lehet egyszerű dugulás és nem éri láng a hőelemet és nincs is szükség cserére.
2017. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!