Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen wckagylóba akaszthatató...

Milyen wckagylóba akaszthatató illatositót használtok, aminek nem törik le rögtön a "nyele"?

Figyelt kérdés

Vettem már 100forintosat is,meg 500ast is,de max 2 hét,és eltörik,beleesik a wcbe...

nektek hogy nem törik el?Nem csapom rá a fedelet (bár páromat nemtudom,lehet ő igen?)

vagy ne is használjam? nincs büdös végülis


2010. máj. 25. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én domesztoszost használok de nem törik:)De ha nálatok törik, akkor ajánlom azt amit mostanában reklámoznak, amit csak rá kell nyomni a peremre. És nincs az a műanyag vacak. Olyan 700-800 Ft körül van, de több használatos:)
2010. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát én már szinte mindet kipróbáltam, de még soha egyiknek sem tört le a nyele. Viszont most olyat vettem, amit a tartályba kell dobni, ilyen kék pasztilla és színes lesz tőle a víz, az is tisztít meg elveszi a szagokat. Elég sokáig lehet használni. DM-ben lehet pl. ilyet kapni, de szerintem máshol is.
2010. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is a kék vizes van.Nagyon jó tényleg.Én is a DM-ben veszem.2 darab van egy csomagban, és olyan 500 körül van, de nem vagyok biztos az árában.
2010. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem olyan zselés van, amit egy rúd alakú valamiből lehet rányomni a wc belső oldalára. Bocsi, most néztem meg, de már a dobozát kidobtam és a rúdra nincs ráírva a neve. Reklámozták is. Nagyon jó, mert elég sokáig tart, ha nem szeditek le a wc kefével. Lassan elfogy onnan, ha már pici, akkor nyomok másikat. 6 "placsnit" lehet kinyomni belőle és kb 700,- forint.
2010. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én meg azt használom, amit az első válaszoló ajánlott, Duck wckacsa, csak bele kell nyomni belőle a wc oldalára, mókás kék vagy zöld virágformájú gél :) csak ajánlani tudom.
2010. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
lidlis 50 körül van, ha jól rémlik és kb 4 hónapja van a sloziban
2010. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk DOMOL van és a rossmanba vettem 400ftért.Abba 3db van,és még jól is néz ki.
2010. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lidles.

Lehet, hogy rossz helyen van. A fedélen van hézag, és van bütyök. Ne a bütyök alá tedd!

Én a Wc tartályba teszek néha tablettát, az lassan oldódgat ki.

2010. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én a 100 forintosba vettem néhány éve, kb olyan 100 Ft. is volt az ára, és még nem tört le eddig :)))
2010. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!